Lokomotiva řady T478.1 II. série

posted in: Novinky | 5

Ještě před koncem roku 2020 jsem dokončil další model ikonické lokomotivy na české železnici, Zamračené (nebo taky Bardotce). Model je v měřítku 1:25. Více informací o modelu naleznete zde:

Lokomotiva T478.1 II. série

 

5 Responses

 1. Karel Stöhr

  Dobrý den,
  Moc se mi líbí Váš model Bardotky.
  Vlastně jsem Vám chtěl jenom složit poklonu a zeptat se, zda je takový model možné u Vás koupit, případně zda děláte na prodej.
  Zdraví Karel Stöhr

  • mikimaus

   Dobrý den,
   děkuji. Model ve formě dat STL není na prodej. Pokud máte zájem, mohu ho vyrobit. Cena se odvíjí od doby tisku a pak ruční kompletace.
   Zdraví Michal Brož

 2. Adam Němeček

  Dobrý den
  měl bych též zájem o tuto lokomotivu ale jelikož jí nabýzíte jen vámy sestavenou tak bych chtěl poporosit o tuto lokomotivu ale pouze o vitisknutí a sestavení s adaptací na zprovoznění pokud by to bylo možné děkuji
  Zdraví Adam Němeček

  • mikimaus

   Dobrý den, nyní jsem zaneprázděn tak, že nezbývá čas věnovat se 3d tisku modelu, ale pokud máte zájem o STL, napište mi na e-mail michal {zavináč} 3dthingking {tečka} com. Děkuji.

 3. Adam Němeček

  Dále bych se chtěl zeptat zdaly pak by byl možný i tisk osobního vozu Be 2x pokud ano byl bych velmy rád (obdivuji vaše práce ale nejvíce lokomotiva řady 475.1).
  Opět zdravý Adam Němeček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *